Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

EUTELSAT
Avrupa’nın video ve veri hizmetleri konusundaki lider uydu operatörü olan ve Sabit Uydu Hizmetleri (SUH) alanında küresel üç hizmet sağlayıcısından biri olan Eutelsat Communications, Eutelsat S.A. ortaklığı içerisinde yer almaktadır.

:: indirin

34 adet jeosenkron uydusu ile dünya nüfusunun üçte ikisine ulaşan Eutelsat Avrupa’nın lider uydu operatörü ve küresel çapta en büyük üçüncü şirketidir.

Uydularımız karasal, deniz ve hava iletişim ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Evlerdeki kablo ve uydulara video yayını, uydu haber toplama ve program değişimlerinde kullanılmaktadırlar. Aynı zamanda çok sayıda sabit ve mobil iletişim hizmetleri, TV katkı pazarları, kurumsal ağlar ile Internet Servis Sağlayıcıları ve taşımacılık, denizcilik ve havacılık sektörleri için geniş bant pazarlarına hizmet vermektedir.

Eutelsat, kullanıcılarına yörünge içi güvenlik ve pazar tecrübesi sayesinden en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Hedeflerimize ulaşabilmek için uydular takımı, yer üstü altyapısı ve ödemeli TV platformlarından, küçük işletmeler ve hükümet dairelerine kadar olan kullanıcı profillerinin ihtiyaçlarına anında yanıt verilmesini sağlayan dağıtıcı ağları oluşturduk.

home
EUTELSAT COMMUNICATIONS

:: 116 derece Doğu ve 172 derece Batı arasında 34 uyduda ticari kapasite

:: Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika’da piyasa varlığı

:: 5800 televizyon kanalı ve 1250 radyo istasyonundan yayın

:: 250 milyon ev kullanıcısı

:: Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika’da geniş bant bağlantısı için Fransa ve İtalya’da bulunan teleportlar


KISAYOLLAR (in English)
KAPSAMA ALANLARI TV KANALLARI HDTV GEÇİCİ KULLANIM EUTELSAT'TA KARİYER
FİYAT PAYLAŞ
METİN BOYUTU

eutelsolutions